Register
Forgot your password?

Search filter


Search results

Youth European Championship

Fyodor Karpov

Rating: 1195

Regina Narva

Rating: 1242
vs
1
0
Game info
Round 2
Date : 2017-05-02
First Player: Fyodor Karpov

Country: Greece Organizer: RIF
City: Chania System: Swiss
Start date: 2017-05-02 Opening rule: Swap 2
End date: 2017-05-02 Timelimit: 20 minutes

RoundsPointsTiebreakRc
#Name1234567M. buchBuch
1Villem Mesila22161321151131214172231+11
2Georg-Romet Topkin4111215191311071625.534.5+39
3Kuno Kolk36110120181201415162332+13
4Denis Fedotov5046112118115110110522.530.5-381
5Markus Ikla41251202611711913052231-18
6Kristofer Lõhmus33110231251817020152131+324
7Mark Heidmets351130291241916120520.529.5-18
8Tauri Purk2413011413060161151520.529.5-23
9Oleg Semenov161291131207027114152029-330
10Wang Qingqing261303911913414017151927-341
11Tatiana Prokopets391270260381421251131513190
12Sander Piik471204042124½3312514.516.523.5-4
13Aleksei Vostriakov28171902711021111042232+113
14Danila Yusupmurzin21131180281201309042130-77
15Nikita Diachkov19138127110402618042029-205
16Gennady Ponezhin902111704012818027141926+132
17Maxim Metreveli2904511613215030110041825-513
18Maksim Lavrik-Karmazin23120038140190341261418250
19Fyodor Karpov1504114411001815030141825-208
20Vladislava Vohtomina-1181302211402416041726.5-341
21Mairon Moisto140160351361321130371417240
22Karl-Mattias Moor1033140120025038131141524-69
23Daria Popova1804316044130032128141522+270
24Evgenii Epifanov804213117012½2003813.518.525.5-240
25Arseni Pestov4315030160221110120321.528.5-387
26Johan-Eerik Kõlar1003511115029115018032129-176
27Kristina Stulova34111115013037190160320280
28Karl-Ustav Kõlar130371341140160291230318250
29Daria Stulova171907031126028041131825-320
30Kirill Stoianov4218025033123117019031825-131
31Mart Narva371140240290361351220316.523.50
32Ivan Gromov4414011017021023046131624-222
33Andrei Prokopyev60220431300461120391315.521.5-221
34Alla Makhina27047128039110018045131420-330
35Darya Yusupmurzina7026021047139131040131420+132
36Andres Juht3039047121031041143131320-341
37Egor Stoianov31028046141127040121031318+216
38Daria Tolstoguzova461150180110441220240217.523.50
39Jaan Oskar Narva110361100340350441330217240
40Ruslan Shabanov451320220160471370350215200
41Regina Narva20190-137045136029021321-107
42Alisa Epifanova300240451120110430-1213200
43Maie Poiklik250230330450-1421360211170
44Zilvinas Zilinskas320-1190230380390471211160
45Giannis Spanoudakis400170420431410461340211160
46Manolis Paizis38040370-1330450320111180
47Inga Plado120340360350400-144011117.5-691
Round 1
1578 Villem Mesila 1:0 Karl-Mattias Moor 1347
1435 Georg-Romet Topkin 1:0 Regina Narva 1242
1459 Kuno Kolk 1:0 Andres Juht 1500
1611 Denis Fedotov 0:1 Markus Ikla 1297
1136 Kristofer Lõhmus 1:0 Andrei Prokopyev 1026
1490 Mark Heidmets 1:0 Darya Yusupmurzina 1058
1635 Tauri Purk 1:0 Evgenii Epifanov 1500
1500 Oleg Semenov 1:0 Gennady Ponezhin 1409
1500 Wang Qingqing 1:0 Johan-Eerik Kõlar 1163
1500 Tatiana Prokopets 1:0 Jaan Oskar Narva 1130
1109 Sander Piik 1:0 Inga Plado 1500
1500 Aleksei Vostriakov 1:0 Karl-Ustav Kõlar 1470
1500 Danila Yusupmurzin 1:0 Mairon Moisto 1107
1500 Nikita Diachkov 1:0 Fyodor Karpov 1195
1500 Maxim Metreveli 0:1 Daria Stulova 1500
1500 Maksim Lavrik-Karmazin 1:0 Daria Popova 1500
1288 Arseni Pestov 1:0 Maie Poiklik 1500
1500 Kristina Stulova 1:0 Alla Makhina 1500
1466 Kirill Stoianov 1:0 Alisa Epifanova 1500
1078 Mart Narva 1:0 Egor Stoianov 954
1500 Ivan Gromov 1:0 Zilvinas Zilinskas 1500
1500 Daria Tolstoguzova 1:0 Manolis Paizis 1500
943 Ruslan Shabanov 1:0 Giannis Spanoudakis 1500
Round 2
1578 Villem Mesila 1:0 Kristofer Lõhmus 1136
1435 Georg-Romet Topkin 1:0 Sander Piik 1109
1500 Vladislava Vohtomina 1:0 Maksim Lavrik-Karmazin 1500
1459 Kuno Kolk 1:0 Wang Qingqing 1500
1611 Denis Fedotov 1:0 Manolis Paizis 1500
1297 Markus Ikla 1:0 Arseni Pestov 1288
1490 Mark Heidmets 0:1 Aleksei Vostriakov 1500
1635 Tauri Purk 1:0 Kirill Stoianov 1466
1500 Oleg Semenov 1:0 Daria Stulova 1500
1500 Tatiana Prokopets 0:1 Kristina Stulova 1500
1500 Danila Yusupmurzin 1:0 Mart Narva 1078
1500 Nikita Diachkov 1:0 Daria Tolstoguzova 1500
1409 Gennady Ponezhin 1:0 Mairon Moisto 1107
1500 Maxim Metreveli 1:0 Giannis Spanoudakis 1500
1195 Fyodor Karpov 1:0 Regina Narva 1242
1347 Karl-Mattias Moor 1:0 Andrei Prokopyev 1026
1500 Daria Popova 1:0 Maie Poiklik 1500
1500 Evgenii Epifanov 1:0 Alisa Epifanova 1500
1163 Johan-Eerik Kõlar 1:0 Darya Yusupmurzina 1058
1470 Karl-Ustav Kõlar 1:0 Egor Stoianov 954
1500 Ivan Gromov 1:0 Ruslan Shabanov 943
1500 Alla Makhina 1:0 Inga Plado 1500
1500 Andres Juht 0:1 Jaan Oskar Narva 1130
Round 3
1611 Denis Fedotov 1:0 Sander Piik 1105
1136 Kristofer Lõhmus 1:0 Daria Popova 1500
1490 Mark Heidmets 1:0 Daria Stulova 1500
1635 Tauri Purk 1:0 Danila Yusupmurzin 1500
1500 Oleg Semenov 1:0 Aleksei Vostriakov 1500
1500 Wang Qingqing 1:0 Jaan Oskar Narva 1130
1500 Tatiana Prokopets 0:1 Johan-Eerik Kõlar 1163
1500 Nikita Diachkov 1:0 Kristina Stulova 1500
1409 Gennady Ponezhin 0:1 Maxim Metreveli 1500
1500 Maksim Lavrik-Karmazin 1:0 Daria Tolstoguzova 1500
1195 Fyodor Karpov 1:0 Zilvinas Zilinskas 1500
1107 Mairon Moisto 1:0 Darya Yusupmurzina 1058
1347 Karl-Mattias Moor 1:0 Ruslan Shabanov 943
1500 Evgenii Epifanov 1:0 Mart Narva 1078
1288 Arseni Pestov 1:0 Kirill Stoianov 1466
1470 Karl-Ustav Kõlar 1:0 Alla Makhina 1500
1026 Andrei Prokopyev 1:0 Maie Poiklik 1500
954 Egor Stoianov 1:0 Manolis Paizis 1500
1500 Andres Juht 1:0 Inga Plado 1500
1500 Alisa Epifanova 1:0 Giannis Spanoudakis 1500
1578 Villem Mesila 1:0 Ivan Gromov 1500
1439 Georg-Romet Topkin 1:0 Markus Ikla 1297
1459 Kuno Kolk 1:0 Vladislava Vohtomina 1500
Round 4
1500 Aleksei Vostriakov 1:0 Kristina Stulova 1500
1500 Tatiana Prokopets 1:0 Daria Tolstoguzova 1500
1105 Sander Piik 1:0 Alisa Epifanova 1500
1500 Vladislava Vohtomina 1:0 Karl-Mattias Moor 1347
1500 Danila Yusupmurzin 1:0 Karl-Ustav Kõlar 1470
1409 Gennady Ponezhin 1:0 Ruslan Shabanov 943
1500 Maxim Metreveli 1:0 Ivan Gromov 1500
1107 Mairon Moisto 1:0 Andres Juht 1500
1500 Daria Popova 1:0 Zilvinas Zilinskas 1500
1500 Daria Stulova 1:0 Mart Narva 1078
1466 Kirill Stoianov 1:0 Andrei Prokopyev 1026
1500 Alla Makhina 1:0 Jaan Oskar Narva 1130
954 Egor Stoianov 1:0 Regina Narva 1242
1500 Maie Poiklik 0:1 Giannis Spanoudakis 1500
1058 Darya Yusupmurzina 1:0 Inga Plado 1500
1578 Villem Mesila 1:0 Nikita Diachkov 1500
1449 Georg-Romet Topkin 1:0 Oleg Semenov 1500
1459 Kuno Kolk 1:0 Tauri Purk 1635
1611 Denis Fedotov 1:0 Maksim Lavrik-Karmazin 1500
1287 Markus Ikla 1:0 Johan-Eerik Kõlar 1163
1136 Kristofer Lõhmus 1:0 Arseni Pestov 1288
1490 Mark Heidmets 1:0 Evgenii Epifanov 1500
1500 Wang Qingqing 1:0 Fyodor Karpov 1195
Round 5
1105 Sander Piik 0,5:0,5 Evgenii Epifanov 1500
1500 Vladislava Vohtomina 0:1 Danila Yusupmurzin 1500
1409 Gennady Ponezhin 1:0 Karl-Ustav Kõlar 1470
1500 Maksim Lavrik-Karmazin 0:1 Fyodor Karpov 1195
1107 Mairon Moisto 1:0 Ivan Gromov 1500
1347 Karl-Mattias Moor 0:1 Arseni Pestov 1288
1500 Daria Popova 0:1 Kirill Stoianov 1466
1163 Johan-Eerik Kõlar 1:0 Daria Stulova 1500
1500 Kristina Stulova 1:0 Egor Stoianov 954
1078 Mart Narva 1:0 Andres Juht 1500
1026 Andrei Prokopyev 1:0 Manolis Paizis 1500
1058 Darya Yusupmurzina 1:0 Jaan Oskar Narva 1130
1500 Daria Tolstoguzova 1:0 Zilvinas Zilinskas 1500
1287 Markus Ikla 1:0 Maxim Metreveli 1500
1136 Kristofer Lõhmus 1:0 Tauri Purk 1612
1490 Mark Heidmets 1:0 Oleg Semenov 1500
1500 Wang Qingqing 1:0 Alla Makhina 1500
1500 Tatiana Prokopets 1:0 Alisa Epifanova 1500
1578 Villem Mesila 1:0 Aleksei Vostriakov 1500
1449 Georg-Romet Topkin 1:0 Kuno Kolk 1482
1611 Denis Fedotov 1:0 Nikita Diachkov 1500
1242 Regina Narva 1:0 Giannis Spanoudakis 1500
943 Ruslan Shabanov 1:0 Inga Plado 1500
Round 6
1578 Villem Mesila 1:0 Georg-Romet Topkin 1467
1464 Kuno Kolk 1:0 Danila Yusupmurzin 1500
1078 Mart Narva 1:0 Darya Yusupmurzina 1058
954 Egor Stoianov 1:0 Ruslan Shabanov 943
1500 Andres Juht 1:0 Regina Narva 1242
1130 Jaan Oskar Narva 1:0 Zilvinas Zilinskas 1500
1500 Alisa Epifanova 0:1 Maie Poiklik 1500
1500 Giannis Spanoudakis 1:0 Manolis Paizis 1500
1500 Nikita Diachkov 1:0 Johan-Eerik Kõlar 1163
1500 Maxim Metreveli 1:0 Kirill Stoianov 1466
1500 Maksim Lavrik-Karmazin 1:0 Alla Makhina 1500
1347 Karl-Mattias Moor 1:0 Daria Tolstoguzova 1500
1500 Daria Popova 1:0 Ivan Gromov 1500
1470 Karl-Ustav Kõlar 1:0 Daria Stulova 1500
1611 Denis Fedotov 1:0 Wang Qingqing 1500
1287 Markus Ikla 1:0 Fyodor Karpov 1195
1136 Kristofer Lõhmus 0:1 Mark Heidmets 1490
1612 Tauri Purk 1:0 Gennady Ponezhin 1409
1500 Oleg Semenov 1:0 Kristina Stulova 1500
1500 Tatiana Prokopets 1:0 Arseni Pestov 1288
1105 Sander Piik 1:0 Andrei Prokopyev 1026
1500 Aleksei Vostriakov 1:0 Mairon Moisto 1107
1500 Vladislava Vohtomina 1:0 Evgenii Epifanov 1500
Round 7
1500 Inga Plado 0:1 Zilvinas Zilinskas 1500
1500 Manolis Paizis 0:1 Ivan Gromov 1500
1500 Giannis Spanoudakis 0:1 Alla Makhina 1500
1500 Maie Poiklik 0:1 Andres Juht 1500
943 Ruslan Shabanov 0:1 Darya Yusupmurzina 1058
1242 Regina Narva 0:1 Daria Stulova 1500
1500 Daria Tolstoguzova 0:1 Evgenii Epifanov 1500
1130 Jaan Oskar Narva 0:1 Andrei Prokopyev 1026
954 Egor Stoianov 0:1 Mairon Moisto 1107
1078 Mart Narva 0:1 Karl-Mattias Moor 1347
1466 Kirill Stoianov 0:1 Fyodor Karpov 1195
1470 Karl-Ustav Kõlar 0:1 Daria Popova 1500
1500 Kristina Stulova 0:1 Gennady Ponezhin 1409
1163 Johan-Eerik Kõlar 0:1 Maksim Lavrik-Karmazin 1500
1288 Arseni Pestov 0:1 Sander Piik 1105
1500 Maxim Metreveli 0:1 Wang Qingqing 1500
1500 Nikita Diachkov 0:1 Tauri Purk 1612
1500 Danila Yusupmurzin 0:1 Oleg Semenov 1500
1500 Vladislava Vohtomina 0:1 Kristofer Lõhmus 1136
1490 Mark Heidmets 0:1 Georg-Romet Topkin 1456
1287 Markus Ikla 0:1 Kuno Kolk 1464
1500 Tatiana Prokopets 1:0 Aleksei Vostriakov 1500
1589 Villem Mesila 1:0 Denis Fedotov 1611